Ū


 Turniej B+ rozgrywany w kategoriach:  OPEN, DAMSKI, JUNIORSKI

Data rozegrania  : 06.05.2017r.  godz. 11.00 (Open i Juniorski), godz. 13.00 (Damski)

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, nr licencji, nr telefonu, kategorię oraz w przypadku juniorów datę urodzenia proszę przesyłać

na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    , lub sms na nr tel. 574 447 866

Termin przesyłania zgłoszeń to 04.05.2017r godz. 12.00

Licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie pfs.com.pl

Wpisowe do turnieju płatne gotówką w dniu turnieju:

Open - 85 zł

Damski - 60 zł

Juniorski - 20 zł

Zgodnie z regulaminem PFS turniej męski rozegrany zostanie w drabince 64,  turniej Damski drabinka 16 ( o trzy miejsca zostaną rozegrane eliminacje pomiędzy zawodniczkami z miejsc od 14 do 16 i od 17 do 19. Losowanie par eliminacyjnych odbędzie się przed ich rozegraniem.

Rezygnacja - Magdalena Wróblewska rank 29, rozstawienie 8

 

PONIŻEJ WYNIKI LOSOWANIA. 

!!!!!!!W związku z rezygnacją Moniki Obukowicz rozst. 10 oraz Karoliny Kęsickiej rozst. 13 , eliminacje do turnieju Damskiego nie będą konieczne.

Zgodnie z regulaminem PFS wszystkie zawodniczki zostają przesunięte o dwa miejsca w górę. Odpowiednio miejsce Moniki Obukowicz w losowaniu zajmuje - Anna Bruk, a miejsce Karoliny Kęsickiej - Justyna Szuprowska Antczak. 

Eliminacje 1 - Iwona Czerwińska, Eliminacje 2 - Justyna Cielecka  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

WSTĘPNY HARMONOGRAM  OPEN(podany czas jest szacunkowy i może ulec zmianie)

czas kort nr 1 kort nr 2 kort nr 3 kort nr 4 kort nr 5 kort nr 6
11.00

Słaboszewski B.

Kaczanowski P.

Owczarek M.

Firfas R.

Wysocki T.

Olejniczak W.

Przybyłek P.

Ryńska B.

juniorski juniorski
11.15

Post M.

Koliński P.

Rybarczyk H.

Oberkiewicz J.

Słowikowski A.

Olkowicz R.

Matejski T.

Gwóżdź M.

juniorski juniorski
11.30

Piątkowski M.

Kabaciński M.

Giemza M.

Miliński K.

Khan K.

Hrycaj M.

Pieńkowski K.

Kucharski M.

juniorski juniorski
11.45

Spoljar D.

 

Pyda A.

 

Hibner J.

 

Ratigowski M.

 

juniorski juniorski
12.00

Supeł T.

Kowalski D.

Górzyński B.

 

Andrzejczak K.

Janiszewski M.

Siemaszko M.

 

juniorski juniorski
12.15

Rewilak B.

Pietrzak D.

Gnitecki P.

 

Karp A.

Bobkowski P.

c.d. open juniorski juniorski
12.30 c.d. open c.d. open c.d.open c.d. open juniorski juniorski
12.45         juniorski juniorski
13.00         juniorski juniorski

 WSTĘPNY HARMONOGRAM DAMSKI (podany czas jest szacunkowy i może ulec zmianie)

13.00 Ślipczyńska A. - Tarkowska J. Kaniewska E. - Cielecka J.
13.20 Krzywicka P. - Czerwińska I. Skarbińska A. - Kabacińska J.
13.40 Owczarek M. - Wilińska J. Sielska P. - Bruk A.
14.00 Rzeszutko M. - Szuprowska Antczak J. Buczkowska E. - Ryńska B.
  c.d. damski c.d. damski

Organizator zapewnia ciepły posiłek oraz owoce.

Nagrody:     Open                                                                     Damski                                              Juniorski

             1 miejsce - 150 zł                                                    1 miejsce - 100 zł                                 1 miejsce - medal

             2 miejsce - 100 zł                                                    2 miejsce - 70 zł                                   2 miejsce - medal

             3 miejsce - 50 zł                                                      3 miejsce - 50 zł                                   3 miejsce - medal

 

                                                                                    

            Losowanie Open                                Losowanie Damski                                JUNIORSKI  

                       1

    Matejski Tomasz   vs  bye

                       2

    Gwóżdź Marcin  vs   bye

                   

 

                        3

    Piątkowski Marcin   vs  bye

                        4

    Kabaciński Marcin  vs  bye

 

                    

                        5

     Ratigowski Marcin  vs  bye

                        6

Słaboszewski B. - Kaczanowski P.

 

 

                        7

        Supeł Tomasz  vs bye

                        8

      Kowalski Dominik  vs  bye

 

 

                         9

     Rewilak Bartosz   vs  bye

                        10

     Pietrzak Dariusz  vs  bye

 

 

             

                         11

Wysocki Tymoteusz - Olejniczak Wiktor

                        12

    Siemaszko Michał   vs  bye

 

 

 

                        13

     Pieńkowski Krzysztof  vs  bye

                        14

     Kucharski Marcin  vs  bye

 

 

                        15

       Hrycaj Marcin   vs  bye

                        16

      Khan Kaleemullah  vs  bye

 

 

                       17

       Pyda  Andrzej  vs  bye

                       18

     Post Michał - Koliński Piotr

 

 

                         19

Słowikowski Andrzej -Olkowicz Radosław

                         20

     Hibner Jacek   vs   bye

 

 

                        21

    Gnitecki Przemysław  vs  bye

                        22

Rybarczyk Hubert - Oberkiewicz Jędrzej

 

 

                        23

      Bobkowski Przemysław  vs bye

                        24

      Karp Adam  vs  bye

 

 

                       25

   Andrzejczak Karol  vs  bye

                       26

   Janiszewski Michał  vs  bye

 

 

                       27

Przybyłek Paweł - Ryńska Barbara

                       28

     Górzyński Bartosz  vs  bye

 

 

                        29

    Giemza Mikołaj  vs  bye

                        30

   Miliński Krystian  vs  bye

 

 

                       31

Firfas Rafał  -  Owczarek Małgorzata

                       32

Spoljar Domagoj  vs  bye

 

                         

 LISTA  STARTOWA            

1. Matejski Tomasz 12

2. Spoljar Domagoj 15

3. Pyda Andrzej 16

4. Khan Kaleemullah 19

5. Rewilak Bartosz 26

6. Kowalski Dominik 34

7. Andrzejczak Karol 36

8. Karp Adam 38

9. Hibner Jacek 42

10. Górzyński Bartosz 43

11. Gnitecki Przemysław 46

12. Pieńkowski Krzysztof 62

13. Ratigowski Marcin 68

14. Giemza Mikołaj 84

15. Kabaciński Maciej 89

16. Siemaszko Michał 97

17. Wysocki Tymoteusz 100

18. Miliński Krystian 166

19. Janiszewski Michał 177

20. Hrycaj Marcin 200

21. Bobkowski Przemysław 210

22. Pietrzak Dariusz 231

23. Gwóżdź Marcin 257

24. Post Michał 267

25. Słaboszewski Bartłomiej 278

26. Firfas Rafał 347

27. Rybarczyk Hubert 355

28. Supeł Tomasz 425

29. Kucharski Marcin 435

30. Przybyłek Paweł 564

31. Słowikowski Andrzej 569

32. Piątkowski Marcin 656

33. Oberkiewicz Jędrzej 662

34. Olkowicz Radosław 873

35. Owczarek Małgorzata 1234

36. Koliński Piotr 1520

37. Ryńska Barbara 1682

38. Kaczanowski Paweł 9999

39. Olejniczak Wiktor 9999

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       1

Alicja Ślipczyńska - Tarkowska Julia

                       2

Kaniewska Emilia - Justyna Cielecka

 

 

                      3

Rzeszutko M. - Szuprowska Antczak J.

                      4

Buczkowska Ewa - Ryńska Barbara

 

 

                       5

Sielska Paulina - Bruk Anna

                       6

Owczarek Małgorzata- Wilińska Joanna

 

 

                       7

Skarbińska Agnieszka-Kabacińska Julita

                        8

Paulina Krzywicka- Iwona Czerwińska

 

       LISTA  STARTOWA                

1. Alicja Ślipczyńska 7

2. Paulina Krzywicka 9

3. Ewa Buczkowska 12

4. Paulina Sielska 15

5. Małgorzata Rzeszutko 16

6. Emilia Kaniewska 20

7. Agnieszka Skarbińska 23

8.Magdalena Wróblewska rezygnacja

9. Małgorzata Owczarek 30

10. Monika Obukowicz rezygnacja

11. Julita Kabacińska 33

12. Joanna Wilińska 34

13. Kęsicka Karolina rezygnacja

14. Tarkowska Julia 40

15. Barbara Ryńska 58

16. Iwona Czerwińska 63

17. Justyna Cielecka 64

18. Anna Bruk 84

19. Justyna Szuprowska Antczak 9999

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               

 

 LOSOWANIE TURNIEJU JUNIORÓW PRZED TURNIEJEM

 Jeremi Sadzyński

 Jędrzej Sadzyński

 Jan Kośliński 

 Jakub Przybyłek

 Łukasz Kolenda 

 Wiktor Socha

 Timothy Kalejaiye

 Tymon Ciupiński